klub stereoskopické fotografie

konference

Komunikaci mezi členy slouží dva mailing-listy, "info" pro rozesílání zpráv od správce a "potlach" pro volnou diskusi všech přihlášených. Nově bylo vytvořeno on-line diskusní fórum na serveru stereofotky.cz, které v budoucnu pravděpodobně mailinglisty zcela nahradí.

Pokud jste pouhý návštěvník těchto stránek, a nechcete se nikde registrovat, velmi oceníme, pokud nám své komentáře, kritiku aj. vzkazy zašlete na klubovou adresu klub(zavymáš)stereofotograf.eu. Veřejně přístupný je také Archiv mailing-listu "potlach".

on-line diskusní fórum

...nově v provozu od února 2013

mailing-list "info"

Mailing-list pro členy klubu, určený pro rozesílání pozvánek na akce, informací o důležitých změnách na stránkách a podobně. Zprávy do tohoto mailing-listu může zasílat pouze správce.

Přihlášení doporučujeme všem, kteří chtějí být informováni o činnosti klubu, není potřeba se obávat velkého množství zpráv ani zpráv nepatřičných. Přihlášení, odhlášení a změny vlastního nastavení jsou zcela v rukou každého uživatele.

Přihlášení a více informací na stránce mailinglistu "info"

mailing-list "potlach"

Mailing-list pro volnou diskusi všech členů klubu. Každá žádost o přihlášení musí být potvrzena správcem, čímž je vyloučeno rozesílání nežádoucího spamu. Přihlášení, odhlášení, změny doručování aj. nastavení jsou opět zcela v rukou každého uživatele.

Příspěvky do mailing-listu můžete dostávat:

Rozesílat příspěvky může každý přihlášený, pro ohled k ostatním účastníkům je však nutné dodržovat některá pravidla:

V případě porušování slušných mravů mohou být příspěvky uživatele dočasně moderovány správcem, v krajním případě může být přístup do konference zcela odepřen.

Přihlášení a více informací na stránce mailinglistu "potlach"